Garda jako jediná zatím bez ztráty bodu

Čtvrtým utkáním pokračovala ve čtvrtek 26. října Frýdlantská hokejová liga. V utkání proti sobě narazily týmy Gardy a Rudých Křídel. První třetina přinesla pouze jednu branku, a to až na samotném konci, kdy se za Gardu trefil J. Vološín. Ve druhé třetině Garda vsítila další 3 góly, kdy se postupně trefil Fabián, Vlasák a Trojan. Hráči Křídel měli několik slibných šancí, ale pokaždé ztroskotali na brankáři Čabanovi. Nakonec se však i oni radovali z gólu, a to ve 45. minutě zásluhou Boumy a v 53. minutě zásluhou T. Libnara. Garda si však dalšími dvěma góly utkání pohlídala a zvítězila tak nakonec 6:2. Jako jediný tým soutěže tak neztratila ve dvou zápasech ani bod. Naruší tuto bilanci v příštím utkání Psanci?