Polovina utkání za námi

Po včerejším zápase je polovina z doposud naplánovaných utkání za námi. Tentokrát poměřily síly HC Lions a HC Rudá Křídla. Utkání začali lépe hráči Lions, kterým se podařilo ve 3. minutě zásluhou J. Štěpána vstřelit úvodní gól utkání. Z vedení se však neradovali dlouho, neboť za pouhých 20 vteřin vyrovnal T. Libnar. Do první přestávky přidali Rudá Křídla další dvě branky, a to zásluhou Z. Kavky a B. Novotného.

První třetinu sice vyhráli na góly hráči Křídel, avšak mírnou herní převahu měli hráči Lions. To se však od druhé třetiny změnilo a Rudá Křídla se postupně chopila otěží. To ostatně potvrdil ve 29. minutě P. Bouma, který po asistenci Z. Kavky zvýšil skóre na 4:1.

V poslední třetině Křídla navýšila svůj náskok o další dva góly (43. J. Capulič, 48. M. Čepelík) a v klidu si tak zajistila první dva body do tabulky.