Odstartovalo druhé kolo

Liga se nám přehoupla do své druhé poloviny. Tentokrát proti sobě nastoupili HC Lions a HC Psanci. Stejně jako v prvním střetnutí i nyní skončil zápas remízou. Nutno podotknout, že i průběh byl velmi podobný, neboť Lions po dvou třetinách prohrávali 3:1, stejně jako při prvním měření sil. Ve třetí třetině však dokázali zápas zdramatizovat. Třemi brankami v rozmezí 90 vteřin přetáhli vedení na svou stranu. Očividně zaskočení Psanci se ale nevzdali a zásluhou kapitána R. Jecha dokázali za 8 sekund srovnat zápas na 4:4. Pro zmiňovaného střelce to byl již třetí zásah v průběhu večera.

O šest minut později se však za Lions trefil další třígólový střelec zápasu J. Likavec a vypadalo to, že si šelmy z Hrádku připíšou první výhru do tabulky. Proti byl však P. Němec, který minutu a půl před koncem utkání vyrovnal na konečných 5:5.