Nová sezóna 2018/2019 odstartována

V prvním zápase nové sezóny vyzval tým Lions nováčky soutěže – Chemical Brothers. Z dvoubodového vítězství se nakonec raduje nováček z Liberce, a to především díky dobře zvládnuté úvodní a závěrečné třetině.

Již po čtyřech minutách utkání vedli Chemici 2:0 a do konce první třetiny se jim podařilo přidat ještě dva góly.

Ve druhé třetině následoval tlak hráčů Lions, ale i přes mnohé nadějné šance se jim nepodařilo překonat brankáře Blumenrita. Byli to naopak Chemici, kteří přidali před druhou sirénu další dvě branky.

Třetí třetina nabídla šance na obě strany, ale ani tentokrát se hráčům Lions nepodařilo srovnat mířidla a vstřelit alespoň jednu branku, a tak dál úřadovali Chemici, kteří přidali další 4 branky a zastavili tak ukazatel na konečném skóre 10:0 v jejich prospěch.