Hrací systém

• Liga se hraje systémem „každý s každým“, a to ve dvou kolech, po kterém bude následovat play off na dvě vítězná utkání. V případě lichého počtu účastníku odehraje poslední a předposlední tým základní části předkolo play off.
  • Určujícím kritériem pro postavení týmu v tabulce je počet získaných bodů. V případě rovnosti se přihlíží k vzájemným utkáním, dále ke skóre a počtu vstřelených branek.
  • Za výhru se udělují 2 body. V případě remízy získá každý tým 1 bod.
  • Hlavním hracím dnem jsou čtvrtky od 20:15. Občasným hracím dnem jsou pátky od 20:00 a soboty od 17:00.
  • Jedno utkání trvá 60 minut čistého času, přičemž je rozděleno na 3 třetiny po 20 minutách. Před zápasem je týmům umožněno 5 minutové rozbruslení, tak aby samotný zápas začal ve 20:20.
  • V průběhu utkáni se provádí pouze jedna úprava ledové plochy, a to po první třetině.