Podrobnosti

Datum Čas liga Sezóna
2. 11. 2017 20:15 Frýdlantská hokejová liga 2017/2018

Report

Ve včerejším šlágru 1. kola se spolu utkaly první dva týmy tabulky – HC Psanci (3 body) a HC Garda (4 body). V první třetině to byli mladí Psanci, kteří utvářeli tempo zápasu. Garda měla prvních 15 minut co dělat, aby udržela tempo. Nicméně svou převahu Psanci nevyužili, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Ve druhé třetině konečně začaly padat góly. Po nahození zpoza brány otevřel ve 23. minutě skóre utkání R. Jech. Na tuto trefu Psanců Garda ve 30. minutě odpověděla zásluhou Pavlíka. Do konce druhé třetiny padly ještě dvě branky. Obě měli na svědomí hráči Psanců, konkrétně ve 38. minutě M. Řehák a o dvě minuty později M. Heinzl. Po 40 minutách tak Psanci vedli na Gardou 3:1.

V prvním střídání třetí třetiny snížila Garda po chybné rozehrávce Psanců stav na 3:2. Trefil se J. Vološín. Za dalších sedm minut asistoval stejný hráč u branky L. Závěty. Gardě se tak podařilo vyrovnat utkání na 3:3. Ve zbytku třetí třetiny si Garda postupně vypracovala ještě několik gólových šancí, nicméně ty vždy skončili na dobře chytajícím R. Proškovi. Skóre utkání se tak již nezměnilo a oba týmy si zaslouženě připsali po jednom bodu do tabulky.

Branky a nahrávky: 23. R. Jech (R. Mikyska), 38. M. Řehák (J. Coufal), 40. M. Heinzl (R. Mikyska)30. Pavlík (J. Vološín), 41. Vološín, 48. L. Závěta (J. Vološín)

HC Psanci: R. Prošek, J. Mikoláš, R. Jech, M. Heinzl, D. Trecha, P. Němec, M. Řehák, J. Kubec, R. Mikyska, J. Coufal, M. Čivrný

HC Garda: L. Čaban, L. Závěta, P. Beran, R. Chmelař, J. Trojan, R. Folda, L. Rybarik, L. Brzák, V. Kesner, J. Vološín, Pavlík