HC Psanci vs HC Lions

vs

Report

Frýdlantská hokejová liga se dočkala první letošní remízy. Postarali se o ni hráči Psanců a Lions.

Začátek utkání byl ze strany Psanců plný faulů. Od 3. až do 13. minuty hráli téměř celou dobu v početní nevýhodě. Této velké šance však HC Lions nedokázali využít. Na první branku si tak diváci museli počkat až do 18. minuty, kdy Jech prodloužil puk na Mikysku a ten uklidil puk do sítě Lions.

Hráči Lions se prvním gólem nenechali rozhodit neboť ihned po výměně stran vyrovnal po samostatném úniku stav utkání kapitán Kotek. Psanci ovšem na jeho gól ve druhé třetině dvakrát odpověděli. Nejprve se trefil Sýkora a poté Mikoláš. Do další třetiny se tak šlo za stavu 3:1 pro Psance.

V poslední části utkání byla z obou týmů cítit jistá nervozita, která často vedla ke zbytečným faulům. Nicméně ve 46. minutě se podařilo Timulákovi, po asistenci Sirůčka, snížit na rozdíl jedné branky. Hráči Lions cítili, že bod za remízu je velmi blízko, a proto ve zbývajícím čase nepolevovali. Snaha se jim nakonec vyplatila. V 60. minutě překonal gólmana Psanců Dolanský, kterého do úniku vyslal Kotek. Utkání tedy skončilo poměrem 3:3. Oba týmy si tak do tabulky připsaly shodně jeden bod.

Branky a nahrávky: 18. R. Mikyska (R. Jech), 38. P. Sýkora, 40. J. Mikoláš (J. Coufal) – 21. V. Kotek, 46. F. Timulák (D. Sirůček), 60. M. Dolanský (V. Kotek)

HC Psanci: J. Heinzl, J. Mikoláš, M. Coufal, P. Němec, J. Coufal, P. Macháček, J. Stodůlka, R. Jech, R. Mikyska, D. Blažek, D. Trecha, P. Sýkora, M. Čivrný

HC Lions: J. Salacki, J. Likavec, K. Tvrdík, D. Sirůček, V. Prchlík, P. Dam, M. Dolanský, T. Turský, J. Arnold, V. Kotek, F. Brožík, T. Strnad, D. Zamrzla, T. Martinec, J. Štěpán, F. Timulák