HC Psanci vs HC Rudá Křídla

vs

Report

Frýdlantská hokejová liga se pomalu, ale jistě, blíží do konce základní části. Po posledním odehraném zápase mezi Psanci a Rudými Křídly je již jasné, že do play off půjde z prvního místa Garda a ze druhého právě Psanci. O třetí a čtvrté místo si to po vánocích rozdají Rudá Křídla a Lions. Zápas to budě věru zajímavý, neboť vítěz se v semifinále play off vyhne Gardě. Vraťme se ovšem k zápasu Psanci vs. Rudá Křídla.

Psanci opět potvrdili, že jsou remízovým týmem. Z dosud odehraných pěti zápasů remizovali již po čtvrté za sebou. Nicméně tentokrát mohou být za bod rádi, protože po celý zápas doháněli gólové manko.

Rudá Křídla otevřela skóre utkání již ve 3. minutě, kdy se prosadil T. Libnar. Do konce první třetiny se však Psancům podařilo vyrovnat. Začátek druhé třetiny vypadal podobně jako v té první. Znovu po třech minutách šla Křídla do vedení. Tentokrát se prosadil F. Ambrož. Stejný hráč vsítil za necelou minutu další gól. Zmar Psanců potvrdil o deset minut později P. Farský, který zvyšoval již na 4:1. Očividně zaskočení Psanci se však nevzdali a po gólovém úniku J. Coufala snížili ještě do konce druhé třetiny na 4:2.

Ve třetí třetině měly oba týmy řadu šancí. Z gólů se radovali ale jen Psanci, a to ve 46. minutě zásluhou R. Mikysky a ve 49. zásluhou J. Mikoláše. Konečné skóre se tak zastavilo na stavu 4:4.

Branky a nahrávky: 15. M. Heinzl (J. Coufal), 38. J. Coufal (P. Němec), 46. R. Mikyska (M. Řehák), 49. J. Mikoláš (M. Řehák) – 3. T. Libnar (P. Capulič), 23. F. Ambrož (B. Novotný), 24. F. Ambrož (V. Dobiáš), 35. P. Farský

HC Psanci: J. Heinzl, R. Jech, R. Mikyska, J. Coufal, M. Řehák, P. Němec, J. Mikoláš, M. Heinzl, J. Stodůlka, J. Kubec, D. Blažek, M. Čivrný, P. Macháček

HC Rudá Křídla: M. Louda, T. Libnar, P. Farský, B. Novotný, F. Ambrož, M.  Čepelík, Z. Kavka, J. Capulič, V. Dobiáš, P. Bouma, P. Capulič