Podrobnosti

Datum Čas liga Sezóna
16. 11. 2017 20:15 Frýdlantská hokejová liga 2017/2018

Report

Liga se nám přehoupla do své druhé poloviny. Tentokrát proti sobě nastoupili HC Lions a HC Psanci. Stejně jako v prvním střetnutí i nyní skončil zápas remízou. Nutno podotknout, že i průběh byl velmi podobný, neboť Lions po dvou třetinách prohrávali 3:1, stejně jako při prvním měření sil. Ve třetí třetině však dokázali zápas zdramatizovat. Třemi brankami v rozmezí 90 vteřin přetáhli vedení na svou stranu. Očividně zaskočení Psanci se ale nevzdali a zásluhou kapitána R. Jecha dokázali za 8 sekund srovnat zápas na 4:4. Pro zmiňovaného střelce to byl již třetí zásah v průběhu večera.

O šest minut později se však za Lions trefil další třígólový hráč zápasu J. Likavec a vypadalo to, že si šelmy z Hrádku připíšou první výhru do tabulky. Proti byl však P. Němec, který minutu a půl před koncem utkání vyrovnal na konečných 5:5.

Branky a nahrávky: 30. J. Likavec, 48. J. Likavec, 48. J. Štěpán (J. Likavec), 50. J. Studený (J. Grundler), 56. J. Likavec (J. Štěpán) – 13. R. Jech (D. Trecha), 15. J. Stodůlka, 33. R Jech (M. Řehák), 50. R Jech (J. Kubec), 59. P. Němec (M. Heinzl)

HC Lions: J. Salacki, J. Grundler, J. Studený, V. Prchlík, P. Dam, T. Svoboda, M. Dolanský, F. Brožík, M. Engel, J. Štěpán, D. Sirůček, F. Timulák, T. Turský, J. Likavec

HC Psanci: R. Prošel, J. Mikoláš, R. Jech, M. Heinzl, D. Trecha, P. Němec, M. Řehák, R. Mikyska, D. Blažek, J. Kubec, P. Sýkora, M. Čivrný, M. Coufal, J. Coufal, P. Macháček, J. Stodůlka